Спорт – у нашому житті

Вівторок, 23 вересня 2014, 11:56

           Традиції сивої давнини – це своєрідний місток у майбуття. Однією із таких традицій пишається Київське вище професійне училище будівництва і дизайну – «День здоров’я». І одразу пригадуються слова М. Г. Чижевського: «Не дурницю робили греки, що цікавились так гаряче корисними для здоров’я фізичними розвагами. Їхні Олімпійські ігри були видовищем розумнішим і кращим наших цирків». Із метою виховання олімпійського духу були проведені спортивні змагання до дня Спорту, пам’ятної дати 11.09.14.

        Учасники випробували себе та показали загартованість, стійкість, кмітливість. Підтвердило перше випробування, яке і сприяло успішному старту, - це «Привітання команд»: назва команди, девіз та форми учасників.

Не оминулась увагою болюча тема «Єдності України», адже в кожної команди, особливо в першому конкурсі, «червоною ниткою» пронизувала патріотизмом, незламністю, стійкою вірою у майбутнє. Яскравим прикладом цього були стіннівки, емблеми, девізи, наприклад: «Незалежні», «Ми українці», «Патріот» тощо. Вирізнявся серед інших актуальністю та підготовленістю девіз команди «Патріот»:

«Я-Киевлянин», «Я-Киянин»,

«Я - горожанин», «Я - міський»,

«Львівянин він», а «он - кримчанин»,

«А я такой, а «він такий»,

«Я не делю друзей, і «друзів»,

«Но не люблю брехню і «ложь»,

«Не подчиняюсь, не корюсь»,

«Чужого не чіпай» - «Не трожь!»,

«Люблю Отчизну» - «Батьківщину»,

«Тут все моє» - «Здесь всё моё», 

якщо треба – то загину  і «погибну за неё».

 «Пойми же, друг мой, право слово,

Їй Богу, розумій мене: «Два языка», «дві різні мови»,

«А серце, серце – лиш одне».

          Зарядившись позитивними емоціями, подолавши першу перешкоду омріяного фінішу, виявивши всі свої театральні здібності і перейшли до першої естафети «Шиномонтаж», де участь узяли шість учнів. Показавши свою стриманість, силу та кмітливість першою перетнула фінішну пряму команди групи М-1 – «Комета».  Не гірший результат показали команди «Улыбка», «Редбул» та «Патріот».

Отримавши задоволення від участі в змаганні, зібравшись духом учасники стартували в наступній естафеті – «Турпохід». Справжніми туристами виявились команди «Комета», «Бетмен», «Нонстоп».

Кульмінаційним моментом змагання стали виголошення результатів. Трійку призерів склали команди «Комета», «Бетмен» та «Редбул», відповідно посівши перше, друге та третє місця. Трійка призерів, показавши власну стриманість, кмітливість, непереможність заслужено отримали винагороди. Але найбільшу винагороду, яку отримав кожен із учасників змагання – це здоров’я – найбільший скарб у житті.

Безцінний скарб, що ми здоров’ям звемо, 

Із юних літ нам треба берегти,

Адже нічого більше нам не треба,

           Щоб тільки всі були здорові ми.

 

Щорічне спортивне свято з нагоди м.Києва

Наші учні
          Щороку відзначаєтся спортивне свято з нагоди м.Києва та дня захисту дітей.
Саме в цьому видовищі також приймали участь наші учні.
 
  
  
   

МІСЬКИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Наші учні

МІСЬКИЙ КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

ЗА ПРОФЕСІЄЮ «МАЛЯР»

 

  

 


 

Вітаємо ученицю 14 гр. Цехмістренко Анастасію

Наші учні

          Вітаємо ученицю 14 гр. Цехмістренко Анастасію, яка посіла третє місце в міському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно технічних навчальних закладів м. Києва з професії «Агент з організації туризму» у 2013/2014 н.р.

  

          Викладач Кваша Н.В. висловлює щиру подяку ученицям 14 групи Ліпковській Оксані та Цехмістренко Анастасії за достойну участь у міському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно технічних навчальних закладів м. Києва з професії «Агент з організації туризму» у 2013/2014 н.р.

  

 

 

Баскетбол

Наші учні

 

З 10 по 12 березня 2014 року відбулась першість м.Києва з баскетболу серед команд професійно - технічних навчальних закладів серед юнаків та дівчат команда нашого училища посіла почесне V місце.

21.03.2014 Відбувся фінал першості м.Києва з баскетболу серед дівчат професійно - технічних навчальних закладів де наша команда посіла призове III місце 

Юнацька команда з баскетболу постійно приймає участь у різних змаганнях які проводяться у м.Києві та Україні, серед навчальних закладів неоднократно здобуваючи призові місця.

 


Сторінка 3 з 5