Вітаємо!

Наші учні

Вітаємо!

Вітаємо учня групи №31 Бевза Ю.Ю., переможця конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ м.Києва за професією "Штукатур".

Конкурс відбувся 19 березня 2015 року на базі Київського професійного будівельного ліцею.

Змагання з міні-футболу

Наші учні

19.12.2014 р. на спортивній базі ВПУ № 25 відбувся фінал зимової першості з міні-футболу серед команд ПТНЗ м. Києва.  Кожна команда прагнула перемоги, тим більше, що дістатись до фінальної частини було зовсім нелегко. Протягом всієї гри  не вщухали пристрасті на футбольному майданчику, було багато забитих голів, емоцій. У запеклих змаганнях  збірна команда КВПУ будівництва і дизайну здобула срібні нагороди. Змагання пройшли  у цікавій та напруженій боротьбі. Всі учасники продемонстрували свої спортивні здібності.  Найкращим гравцем училищної команди  було визнано учня групи № 11 Дубиківського Олексія.

Незважаючи на визначені результати, ми впевнені, що перемогла дружба! І звичайно-спорт! Це була цікава боротьба.

Адміністрація училища, інженерно-педагогічний та учнівський колектив вітає збірну команду училища, бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я і подальших успіхів у спорті та навчанні!

ВІТАЄМО!

Наші учні

ВІТАЄМО!

Ротко Ірина та Гнезділова Валерія 25.10.14 р. приймали участь у турнірі «Українській віночок націй» та зайняли друге місце. Так тримати, вітаємо!

Викладач Н. В. Кваша висловлює щиру подяку в організаційно-технічній допомозі О. М. Сидорко та В. І. Марченко.

Спортивний тиждень баскетболу

Наші учні

Спорт – це здоров’я. Підтримуючи  здоровий спосіб життя, між учнями Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну відбулися змагання із баскетболу. Стартували учасники 24 вересня 2014 року, а омріяний фініш – фінальна гра – пройшла 01 жовтня 2014 року. Осінній кубок училища був присвячений Дню працівника освіти. Своєрідним привітанням стала участь 16-ти команд – академічних груп, які напруженою боротьбою, динамічною грою та завзяттям наближалися з першого моменту до фінального свистка.

Відбулася поетапна зустріч і право лідерів-фіналістів вибороли команди груп ТУ-1, 21, 11 та 13, які 01 жовтня зустрілись у фіналі, де в напруженій боротьбі переможцями стали група 11 – І місце, Група 21 – ІІ місце, група ТУ-1 – ІІІ місце. Гравці команд продемонстрували високий клас майстерності, злагодженості, чудового розуміння гри, відміну фізичну підготовку i непорушне прагнення до перемоги, які увінчались заслуженим успіхом.

Слід зазначити, що активними учасниками, які лідирували протягом всіх ігор, були Конупер Дмитро, Малий Максим, Коломієць Дмитро та Філіпов Дмитро.

Переконані, що нинішня перемога  стане яскравою сторінкою в історії розвитку спорту нашого училища слугуватиме стимулом для учнів у подальшому  досягати найвищих вершин.

Всі учасники отримали задоволення від гри, а фіналістів привітали винагородами. Долучаємось всі до привітань теплими словами та  бажаємо вам упевненості у власних силах, наснаги та нових перемог. Нехай вас Бог шанує, а все зроблене вами повертається до вас сторицею!

Спорт – у нашому житті

Наші учні

Традиції сивої давнини – це своєрідний місток у майбуття. Однією із таких традицій пишається Київське вище професійне училище будівництва і дизайну – «День здоров’я». І одразу пригадуються слова М. Г. Чижевського: «Не дурницю робили греки, що цікавились так гаряче корисними для здоров’я фізичними розвагами. Їхні Олімпійські ігри були видовищем розумнішим і кращим наших цирків». Із метою виховання олімпійського духу були проведені спортивні змагання до дня Спорту, пам’ятної дати 11.09.14.

Учасники випробували себе та показали загартованість, стійкість, кмітливість. Підтвердило перше випробування, яке і сприяло успішному старту, - це «Привітання команд»: назва команди, девіз та форми учасників.

Не оминулась увагою болюча тема «Єдності України», адже в кожної команди, особливо в першому конкурсі, «червоною ниткою» пронизувала патріотизмом, незламністю, стійкою вірою у майбутнє. Яскравим прикладом цього були стіннівки, емблеми, девізи, наприклад: «Незалежні», «Ми українці», «Патріот» тощо. Вирізнявся серед інших актуальністю та підготовленістю девіз команди «Патріот»: