Image One Image Two Image Three Image Four Image Five Image Six

День туризму!

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації 1979 року в іспанському місті Торремоліно і відзначається щорічно 27 вересня. Ця дата була обрана в зв'язку з тим, що в 1970 році був прийнятий Статут Всесвітньої туристичної організації. «День туризму» з'явився в українському офіційному календарі в 1998 році.

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись із щоденної буденності  в місця, які наповнюють животворною силою: пам’ятки архітектури, музеї та наша мальовнича природа планети Земля.

Долучились до святкування Дня туризму і учні 14 групи КВПУ будівництва і дизайну за професією «Агент з організації туризму. Адміністратор. Діловод», які напередодні, 23 вересня 2015, року, відвідали найвизначніший маршрут м. Києва: «Парк Володимирська гірка – вулиця Хрещатик». Учні мали можливість познайомитися з історичними архітектурними спорудами: Золоті Ворота, Михайлівський собор, пам′яткниками Богдану Хмельницькому та князю Володимиру. Під час екскурсії учні ознайомилися із стародавніми фресками, технікою смальта та іконостасами  ще з часів Київської Русі. Прогулявшись Володимирським парком відвідали територію Андріївської церкви. Завершальним етапом екскурсії стала прогулянка історичною вулицею Хрещатик.