Відпочиваємо

Випускний 2ТУ-2,2ТУ-3

Творчість

 18 лютого 2014 року в актовому залі пройшла урочиста частина випуску груп 2ТУ-2, 2ТУ-3.Напутні слова побажання висловили директор,адміністрація училища та майстри груп і батьки, випускникам були вручені дипломи кваліфікованого робітника і грамоти за хороші знання та приймання активної участі у суспільному житті училища.   

001.jpg

Зі святом Вас шановні випускники.

 

 

До 70-ї річниці визволення Києва від німецько - фашиських загарбників

Творчість

 

Битва на Курській дузі (5 липня - 23 серпня 1943 р.) стала завершенням докорінного перелому в ході Великої Вітчизняної та Другої світової війн. Перемога в цій битві відкрила для Червоної армії можливість широкомасштабного наступу на всьому південному напрямку радянсько-германського фронту. 23 серпня 1943 р. був визволений м. Харків практично повністю зруйнований окупантами.

У ході Донбаської наступальної операції (13 серпня - 22 вересня 1943 р.) були визволені найважливіші промислові центри Донбасу, a 8 вересня - м. Сталіно (зараз м. Донецьк).

Командування вермахту у своїх планах розраховувало, що непереборною перешкодою для наступу військ Червоної армії стане р. Дніпро, і назвало створювану гітлерівськими військами захисну лінію «Східним валом». Війська Червоної армії вийшли до Дніпра фронтом від Києва до Запоріжжя. Уночі проти 21 вересня 1943 р. почалося форсування Дніпра - епопея масового героїзму радянських воїнів. 14 жовтня 1943 р. було визволене м. Запоріжжя, 25 жовтня - м. Дніпропетровськ, a 6 листопада 1943 р. війська 1-го Українського фронту під командуванням генерала М. Ватутіна звільнили від німецько-фашистських загарбників столицю України м. Київ  1.bmp

 

 

Дорогі ветерани! Низький Вам уклін та вічна шана! Ціною власного здоров’я та життя Ви подарували нам майбутнє. Ми мали за честь, 6 листопада, пройти пам’ятною ходою до Вічного вогню і вшанувати пам'ять про Ваш вічний подвиг.

 3.jpg

4.jpg

6.jpg

Шановні ветерани, міцного здоров’я, наснаги, радості! З великою повагою учні 14 групи.

 

UITT 2013 «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм

Творчість

 Найважливіша та наймасштабніша подія туристичної галузі України виставка UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» традиційно відбудеться у жовтні 2013 року в МВЦ – найпрестижніший виставковий майданчик Києва. UITT двадцятий рік поспіль є лідируючим бізнес - майданчиком. Протягом трьох днів стане живим епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями, збере під одним дахом перших осіб, професіоналів туристичного ринку національного та міжнародного рівня.

Виставка UITT – дзеркало галузі: тут збираються найкращі туристичні оператори, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, презентуються останні новинки, проводяться численні наукові семінари, освітні програми та конференції, розглядаються гострі проблеми та визначаються перспективи подальшого розвитку,створюються нові продукти, укладаються контракти на майбутній період.

Туристична виставка UITT є членом Міжнародної Асоціації туристичних виставок ITTFA, Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, Всесвітньої туристичної організації UNWTO,Туристичної Асоціації Центральноєвропейських країн CECTA, Азіатсько-Тихоокеанської туристичної асоціації РАТА.Тому ми, як майбутні кваліфіковані робітники даної сфери, просто не могли оминути дану подію, і вирушили туди…  

                                                                                                   

А ось і квитки,на щастя

 вистачило на всіх!

                                                                      

UITT, нас не чекала?

Давай скоріше знайомитись!

   

Заводимо нові знайомства,

налагоджуємо ділові контакти….

 

Знайомство відбулося!

Не сумуй, UITT, навесні повернемось!

 

День училища 2013

Творчість

16 жовтня 2013 року Київське вище професійне училище будівництва і дизайну відсвяткувало 66 річницю з дня заснування.Училище прибралося в найкращі шати та радо вітало гостей які прийшли привітати з днем народження адміністрацію, педагогічний колетив, та всіх учнів і працівників училища. Привітали запрошені гості, зокрема :

Начальник управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, виконавчого органу Київради (КМДА) : Кучинський Микола Сигізмундович

начальник спеціалізованого монтажного управління № 4 публічного акціонерного товариства "Трест Київелектромонтаж": Кучеренко Юрій Володимирович

директор навчально-методичного управління профтехосвіти міста Києва : Мірошниченко Катерина Борисівна.

66 років для навчального закладу це шлях, сповнений успіхів  та перемог, труднощів та їх подолання. І сьогодні попри всі зміни училище існує і розвивається. Хочеться процитувати наступні рядки гімну присвяченому нашому закладу:

Училище вище будівництва й дизайну знання нам дає та уміння міцні країну будуєм щасливу і дружню ми знаєм що впевнено йдем по землі 

 

В цей день училище з днем народження привітали також, адміністрація, викладачі,майстри і учні своїми запальними піснями.

 

  

Вітаємо тебе рідне училище а також учнів і всіх працівників з 66 річницею дня заснування, бажаємо подальшого процвітання і нових злетів.

 

Екскурсія до науково-природничого музею

Творчість

Екскурсія до Національного науково-природничого музею НАН України

КВПУБД, Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, училище 29, Екскурсія до Національного науково-природничого музею НАН України, 6 лютого 2013 рік, Киевское высшее профессиональное училище строительства и дизайна, КВПУСиД, КВПУСД, КВПУБіД, Училище, KVPUBD, KVPU, KVPYBD

Автор: Ротко Ірина

група №34

6 лютого 2013 року ми разом з групою побували на дні відкритих дверей в Національному науково-природничому музеї НАН України. Цей музей – один з найбільших науково-природничих музеїв світу. Його було створено в 1966 році, як єдиний експозиційно-територіальний комплекс у складі Геологічного, Палеонтологічного, Зоологічного, Ботанічного та Археологічного музеїв. Музей розташовано в центрі Києва у старовинному будинку з виразною оригінальною архітектурою.

КВПУБД, Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, училище 29, Екскурсія до Національного науково-природничого музею НАН України, 6 лютого 2013 рік, Киевское высшее профессиональное училище строительства и дизайна, КВПУСиД, КВПУСД, КВПУБіД, Училище, KVPUBD, KVPU, KVPYBD
Національний комплекс ННПМ НАН України створений за класичними принципами музеєзнавства. У 24 залах загальною площею 8 тис. м2 зібрано понад 30 тисяч експонатів, що розповідають про виникнення, еволюцію та будову Землі, її рослинний і тваринний світ, їх минуле та сучасне, про історію матеріальної культури народів та племен, що заселяли територію України. Центральне місце в музеях займає комплекс діорам – ландшафтні композиції та біогрупи, кількість яких сягає 30.

 


Сторінка 4 з 6