Відпочиваємо

Туристичні маршрути

 Туристичні маршрути

Учні групи № 14  - у майбутньому фахівці туристичної сфери. Нещодавно вони вивчили тему «Туристичні маршрути», і на закріплення розробили маршрут по м. Києву, а викладач Н. В. Кваша спостерігала і ставила оцінки. Гарний був день, от би всі  заняття так проходили…

 

 

Святкування Нового Року та Різдва Христового

Понеділок, 29 грудня 2014, 13:53

 Святкування Нового Року та Різдва Христового

24 грудня у КВПУ будівництва і дизайну відбулося святкування Нового Року та Різдва Христового.

З цієї нагоди в училищі було проведено позаурочний захід, який завершився   новорічною дискотекою для учнів. (Деякі композиції які лунали на дискотеці розміщені в нашій соціальній групі ВКонтакте)

Святкування Нового року розпочалося з виступів учнів, після чого до слова був запрошений директор КВПУ будівництва і дизайну Алексенко Г.В., який привітав учнівський та педагогічний колектив з Новим Роком і Різдвом Христовим, побажавши у Новому Році професійного і духовного зросту для педагогічного та учнівського колективу.

 

Студенти святкують!

Середа, 26 листопада 2014, 09:42

 Студенти святкують!

Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, в пам’ять чеських студентів – патріотів. Звісно, це свято асоціюється з молодістю, романтикою та радістю.

В Україні 17 листопада почали святкувати як День студента з 1999 року згідно з наказом Президента України.

  

Традиції святкування ще не встановились. Для когось із 2,4 мільйонів винуватців свята, День студента – це просто новий день, для когось – просто привід зустрітися з друзями і повеселитися, а для декого – день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в житті країни.

Звичайно, це свято не пройшло повз Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, де відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.

Молодь училища спільними зусиллями організувало свято, де вразило всіх присутніх своєю духовно творчою атмосферою. Вони продемонстрували свої вокальні обдарування, потішили глядачів гумором, розчулили поетичними доробками. Цей захід засвідчив, що сучасний український студент – це молода людина, яка дивиться в майбутнє, пам’ятає минуле, плекає і збагачує майбутнє.

 

День народження училища

П'ятниця, 17 жовтня 2014, 13:55

 КВПУ будівництва і дизайну відзначає 67 День Народження

16 жовтня 2014 року виповнилося 67 років училищу. Магічне число. Так багато для людини і так мало для навчального закладу, але за ці півстоліття він пройшов дуже довгу історію та чисельні перетворення, щоб порадувати всім сьогоднішніми досягненнями та теплою атмосферою.

Свій День Народження училище святкувало масштабно та різнопланово. Але яке свято та й без квітів?! Вони своєю красою та пахощами не лише прикрашають, але і створюють гарний настрій. У різні часи й у різних народів тендітні творіння природи завжди були учасниками багатьох урочистих подій, і на честь квітучих рослин влаштовувалися свята. Так, Київське вище професійне училище будівництва і дизайну, щороку, 16 жовтня, вшановує дари осінньої природи.

Усі студенти та їх керівники, які брали участь у творчому дійстві, презентували увазі глядачів композиції, кожна із яких мала власну тематику, смислове навантаження та розкривала актуальні питання сьогодення. Це і стало першими теплими словами-привітаннями із днем Училища.

Ґрунтовним доповненням до багряної атмосфери осінніх привітань стали стіннівки, які поглибили святковий настрій.

Наступною сходинкою привітань став святковий концерт, на який отримали запрошення і працівники та поважні гості закладу. Святкова програма складалась із урочистих нагороджень працівників, привітань та музичних номерів. Із вуст адміністрації та гостей закладу прозвучало багато теплих слів. Оригінальним привітанням став танок гостя – Калістова Михайла.

  

 

Власне дещо неформальний тон святкування задали автори проекту другої частини заходу, де традиційним видовищем стала програма «приписного» нових працівників. Музичні номери концерту вирізнялися вишуканістю та креативністю.

  

 

Суботник

Творчість

         Учні КВПУ будівництва і дизайну взяли  участь у екологічній акції«Чиста столиця починається з мене». Місце прибирання парк «Відрадний».

  

  

 


Сторінка 3 з 6