Відпочиваємо

Навчання з прогулянками

Творчість

19 травня 2015 року учні групи № 24, разом зі своїм куратором Квашею Н. В. поєднували корисне з приємним: навчання з прогулянками. Відправним пунктом звісно було наше училище….

А потім ми відвідали відомі місця  і невідомі, проте не менш цікаві, куточки Києва…

Гарна погода, гарні ми, гарні враження… Ще один яскравий день!

 

Поглиблення знань з предмету «Організація обслуговування»

Творчість

Поглиблення знань з предмету «Організація обслуговування»

12 березня 2015 року група М-1 «Організація обслуговування населення (менеджмент)» відвідала Політехнічний музей з метою розширення наукового світогляду, закріплення одержаних теоретичних знань та поглиблення знань з предмету «Організація обслуговування».

Політехнічний музей у Київському політехнічному інституті – один з найбільших українських музеїв техніки та технології та найбільший університетський музей України.

Окрім історії Університету, музейні експозиції покривають широкий діапазон технологій та інженерної діяльності людини: радіо, телебачення, обчислювальна техніка, електроніка, використання природних ресурсів, машинобудування, залізниця та мореплавання, вогнепальна зброя та військовий зв'язок, авіація та космонавтика.

Музей розташований в автентичній індустріальній будівлі на території Політехнічного інституту імператора Олександра – Київського Політехнічного Інституту – історичного місця, пов'язаного з іменами горя Сікорського, Дмитра Менделєєва, Сергія Корольова, Євгена Патона, історичними подіями Першої та Другої світових воєн, дослідженням космосу, створенням нових машин, приладів, інженерних ідей та навіть цілих галузей науки і техніки.

Знайомство з нашими колекціями, серед яких створені в Україні компьютери "МIР" та "Промінь", справжній космічний корабель "Восток-4", один з перших радіоприймачів та багато чого іншого, безперечно є правильним вибором для прогулянки з дітьми, знайомства з історичним минулим України або просто проведення вашого вільного часу.

 

У відділі космонавтики учні групи М-1 переглянули експозицію, яка розкриває загальну історію космонавтики, починаючи з стародавніх часів до сьогодення. У музеї представлені зразки космічної техніки. Багато з них побували у польоті.

Окремий розділ присвячений дослідженню Місяця та інших планет сонячної системи. Також зацікавили учнів зразки літаків.

  

Не обійшлося і без популярних на сьогоднійшній день селфі J

  

Учні з великим задоволенням розглядали усі експозиції. Екскурсія виявилася досить інформаційною – аж понад 3 години знадобилося, щоб побувати у всіх залах.

І, на завершення, хочеться зазначити, що такі екскурсії надзвичайно важливими є для закріплення теоретичних знань учнів.

 

Екскурсія до Національного музею літератури України

Творчість

 Екскурсія до Національного музею літератури України

11 березня 2015 року учні групи № 14 відвідали музей літератури в якому була представлена фотовиставка до тематики «Вшановуємо Тараса Шевченка».

Національний музей літератури України пропонує: оглядові та тематичні екскурсії, лекції різноманітні виставки літературно-мистецькі вечори дитячі ранки творчі зустрічі з письменниками, вченими, художниками. Одну із таких виставок нам вдалося побачити, яка була присвячена пам’яті Т. Г. Шевченку.

 

Учням групи була проведена екскурсія по музею, де вони більше дізналися  про експозицію яка є досить великою, вона охоплює всі періоди розвитку української літератури, починаючи етапом Київської Русі й закінчуючи сучасністю. Загальна кількість виставлених експонатів становить близько 5 тисяч одиниць, всього ж музей має в своєму розпорядженні близько 85 тисяч одиниць зберігання. Гордістю колекції музею є зразки старовинних видань 17-18 століть, фотографії, твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, унікальні стародруки, зокрема перша друкована книга слов'янськими літерами «Апостол» Івана Федорова.

А також ознайомилися із  реліквіями музею — прижиттєві видання творів І.Котляревського, Т.Шевченка, П.Куліша, М.Костомарова, І. Франка, М. Драгоманова, рукописи Лесі Українки, М. Старицького, П. Тичини, М.Рильського, В.Симоненка, особисті речі П.Мирного, І.Нечуя-Левицького, Марка Вовчка, Г.Косинки, О. Гончара, І. Багряного, У. Самчука та сучасних письменників, часописи та альманахи XIX — поч. ХХ ст., твори відомих художників, документальні матеріали.

У музеї постійно проводяться літературні зустрічі, фестивалі культури, вручення літературних премій, презентації книжкових і періодичних видань, вечори за участю письменників, вчених, художників, майстрів мистецтв. Працюють Клуб вихідного дня, лекторій, Клуб шанувальників модерної літератури, літературно-мистецька студія, музична вітальня, школа народознавства, відвідувати які можуть усі охочі. Традиційним став щорічний Тиждень дитячої книги у музеї. Успішно діє розроблена науковцями програма «За духовне відродження України». У виставкових залах музею експонуються літературні та мистецькі твори, які представляють не лише вітчизняну культуру, а й найкращі світові надбання. Заходи проводяться у співпраці з провідними науковими установами, видавництвами, культурними центрами та громадськими організаціями.

Але основним нашим завданням було дізнатися якомога більше про життя і творчість Т.Г. Шевченка.

Учні були дуже зацікавлені дізнатися більше про життя письменника, тому були активними задавали запитання і висловлювали власні думки.

 

Туристичні маршрути

Творчість

 Туристичні маршрути

Учні групи № 14  - у майбутньому фахівці туристичної сфери. Нещодавно вони вивчили тему «Туристичні маршрути», і на закріплення розробили маршрут по м. Києву, а викладач Н. В. Кваша спостерігала і ставила оцінки. Гарний був день, от би всі  заняття так проходили…

 

 

Святкування Нового Року та Різдва Христового

Творчість

 Святкування Нового Року та Різдва Христового

24 грудня у КВПУ будівництва і дизайну відбулося святкування Нового Року та Різдва Христового.

З цієї нагоди в училищі було проведено позаурочний захід, який завершився   новорічною дискотекою для учнів. (Деякі композиції які лунали на дискотеці розміщені в нашій соціальній групі ВКонтакте)

Святкування Нового року розпочалося з виступів учнів, після чого до слова був запрошений директор КВПУ будівництва і дизайну Алексенко Г.В., який привітав учнівський та педагогічний колектив з Новим Роком і Різдвом Христовим, побажавши у Новому Році професійного і духовного зросту для педагогічного та учнівського колективу.

 


Сторінка 1 з 5