Секція методистів

П'ятниця, 29 квітня 2016, 06:43

22 квітня 2016 року у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну пройшла  методична секція методистів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва на тему: «Використання проектних технологій у навчально-виховному та навчально-виробничому процесі». Основною метою є забезпечення балансу між академічними та прагматичними знаннями, уміннями та навичками; навчання у процесі праці, на основі вільного вибору, з урахуванням особистих інтересів учнів.

У роботі секції узяли участь: Алексенко Г. В. – директор КВПУ будівництва і дизайну, Мірошниченко К. Б. – директор Навчально-методичного кабінету ПТО у м. Києві, Павлюк І. М. – заступник директора Навчально-методичного кабінету ПТО у м. Києві, Вовченко Г. М. – методист Навчально-методичного кабінету ПТО у м. Києві.

Алексенко Г.В. привітав учасників міської методичної секції методистів та ознайомив присутніх із навчальним закладом.

Мірошниченко К. Б. підвела підсумки проведення Вернісажу педагогічної творчості педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів м. Києва, атестації керівників та педагогічних працівників, оголосила результати проведення анкетування випускників ПТНЗ 2015 року та  представників підприємств, установ, організацій, розповіла про завершення навчального року, організацію та проведення ДПА та ДКА.

Павлюк І.М. ознайомила з якістю підготовки та проведення  Вернісажу педагогічної творчості педагогічних працівників, з результатами запланованих взаємовідвідувань виставкових експозицій методичних напрацювань педагогічними колективами навчальних закладів.

У ході роботи секції виступили:

заступник директора з  навчальної роботи Тумановська А. М. та заступник директора з навчально-виробничої роботи Корінчевська В. В., які висвітлили питання «Структура проектно-технологічної діяльності викладача та майстра виробничого навчання»;

методист Самойлик І. М., яка презентувала напрацювання інноваційного проекту «Електронні кабінети педагогічних працівників»;

викладач української мови і літератури Кубишта М. В. з презентацією виховного проекту «Від серця до серця».

Завершив роботу методичної секції феєричний фестиваль художньої самодіяльності «У рідному краї і серце співає».

Дякуємо всім за активну участь у роботі методичної секції методистів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва.

 

Колектив за директора

Середа, 13 квітня 2016, 00:00

11 квітня 2016 року у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну відбулися збори трудового колективу, де головним питанням був звіт про діяльність директора КВПУ будівництва і дизайну за 2011-2016 рр., а також Алесенко Г. В. представив трудовому колективу програму розвитку КВПУ будівництва і дизайну на 2016-2021 рр.

   

Оцінка діяльності Алексенка Г. В. на посаді директора трудовим колективом відбулася шляхом таємного голосування, де в результаті опитування задовільну оцінку діяльності  виголосили 69 працівників.

Також було проведено опитування серед учнів, де діяльність директора отримала позитивну оцінку.

   

У зв’язку із закінченням контракту Алексенка Г. В. на посаді директора КВПУ будівництва і дизайну колектив одноголосно підтримав кандидатуру Георгія В’ячеславовича на посаду директора на наступний термін.

 

Нагородження за кращий сайт 2016

Середа, 06 квітня 2016, 09:24

 5 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України за участю першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун відбулося нагородження переможців VI Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу в якому приймав участь і сайт Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну, що посів третє місце серед найкращих сайтів  професійно-технічної освіти в Україні.

 

У заході також взяли участь директор Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталія Вяткіна, голова Правління Інтернет асоціації України Олександр Федієнко, голова комітету з питань ІКТ в освіті Інтернет асоціації Іван Пєтухов, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Марія Богуслав, члени журі конкурсу, представники освітніх закладів.

Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун привітала переможців та підкреслила важливість використання інформаційних технологій в освіті. «Наші навчальні заклади розуміють важливість бути представленими в Інтернет, адже сьогодні це дає можливість налагоджувати та підтримувати зв'язок з міжнародною спільною, іншими навчальними закладами», - зазначила перший заступник Міністра.

Детальніше на сайті Міністерства освіти і науки України

 

Третє місце серед найкращих сайтів

П'ятниця, 25 березня 2016, 08:28

Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України провела VI Конкурс на кращий веб-сайт закладу освітиОрганізатори отримали понад 1800 заявок на участь у Конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України, 639 - у номінації «Веб-сайти міских шкіл», 616 - у номінації «Веб-сайти сільських шкіл», 177 - у номінації «Веб-сайти дошкільних навчальних закладів», 131 - у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» та 279 заявок від конкурсантів у номінації «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти». Також окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів.

Сайт Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну посів третю сходинку серед сайтів навчальних закладів професійно-технічної освіти України.

Вітаємо з перемогою!

Церемонія нагородження призерів відбудеться 5 квітня в залі колегії

Міністерства освіти і науки України!

Детальніше на сайті Інтернет Асоціації України

 


Сторінка 2 з 6