Наші гості

Підготовка до нового навчального року

Училище

За дорученням міського голови Віталія Кличка, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко та директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, у рамках підготовки до нового навчального року, перевірили хід ремонтних робіт в Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну.

Репортаж телеканалу "Київ":

 

Захід "Педагогічна хвиля 2014"

Училище

8 квітня 2014 року педагогічний та учнівський колективи КВПУ будівництва і дизайну, в рамках проведення загальноміського заходу «Педагогічна хвиля» День відкритих дверей: «Заступник директора ЗНЗ у ПТНЗ – освіта-скарб, праця-ключ до нього», гостинно зустрічали заступників директорів з навчальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського, Дарницького, Дніпровського, Подільського та Святошинського районів м. Києва.    

     

На завершення відвідали літературно-музичну композицію «І мертвим, і живим, і ненарожденним», за участю вихованців нашого навчального закладу.  Заступники директорів з навчальної роботи ЗНЗ кардинально змінили думку про систему професійної освіти  у м. Києві, високо оцінивши організацію навчально-виховного процесу в нашому училищі. 

 

  

                  

 

День відкритих дверей в КВПУ будівництва і дизайну

Училище

12.04.2014р. в КВПУ будівництва і дизайну було проведено День відкритих дверей. Для всіх бажаючих  в холі училища була організована виставка методичних комісій на якій було продемонстровано методичні надбання педагогів, проведено майстер-клас з нанесення шовкової штукатурки. Учні училища для абітурієнтів та їх батьківорганізували екскурсію по навчальному закладі, познайомили з матеріально-технічною базою училища. На завершення в актовій залі наших гостей зустрічала талановита молодь запальними піснями та танцями.

 

 

 

День відкритих дверей

Училище

14 грудня Київське вище професійне училище будівництва і дизайну відкрило свої двері для всіх бажаючих подивитися на красу нашого навчального закладу.

Велика кількість гостей була в захваті від побаченого, а деякі дівчата та хлопці навіть подали документи на вступ.Урочисту частину заходу відкрив директор нашого навчального закладу Георгій В'ячеславович Алексенко. Також в актовій залі гостей зустрічали наші таланновиті учні запальними піснями, а в кінці заходу було продемонстровано сюрприз від бравих танцюристів.

1.jpg

Тож шановні учні якщо ви ще не визначились з вибором до якого навчального закладу вступати, ми щиро запрошуємо Вас в нашу дружню родину.

 

Зустріч з заступником міністра юстиції

Училище

28 листопада 2013 року у стінах актового залу КВПУ будівництва і дизайну відбулася зустріч представників різних професійно-технічних училищ м. Києва з Першим заступником Міністра юстиції України Ємельяновою Інною Іванівною та директором департаменту професійно - технічної освіти при Міністерстві освіти і науки України Супруном В'ячеславом Васильовичем. 

   Тема зустрічі : Підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС та подальший шлях розвитку країни.

А  зокрема у бесіді йшлось про наслідки підписання угоди між Україною та ЄС.У дискусії активно приймали участь робітники навчальних закладів ПТО а також учні.

01.jpg

 


Сторінка 1 з 3