Вернісаж педагогічної творчості 2015

Вернісаж педагогічної творчості 2015 

16.03.2015 р. у Київському міському Будинку учителя відбувся Вернісаж педагогічної творчості, у якому активну участь приймали педагогічні працівники КВПУ будівництва і дизайну.

У рамках Вернісажу було представлено міні – виставку методичних напрацювань.

А також відбулась презентація освітніх проектів, де наш навчальний заклад посів чинні місця.

КВПУ будівництва і дизайну було відзначено у всіх трьох номінаціях:

     - Інноваційний проект:

     - Кращий методичний збірник:

     - краща експозиція:

В цілому  педагогічний колектив був нагороджений Дипломом ІІ ступеня за перемогу у Вернісажі педагогічної творчості на тему: «Модернізація змісту освіти та удосконалення форм, методів, засобів навчання і виховання для забезпечення якості професійної підготовки й формування активної життєвої позиції робітничої молоді».

 

Вернісаж педагогічної творчості

 Вернісаж  педагогічної творчості

05. 03 2015 у КВПУ будівництва і дизайну відбулася презентація експозиції методичних напрацювань педагогічних працівників. Виставку організовано у рамках проведення Вернісажу педагогічної творчості педагогічних працівників  ПТНЗ м. Києва на тему: «Модернізація змісту освіти та удосконалення форм, методів, засобів навчання і виховання для забезпечення якості професійної підготовки й формування  активної життєвої позиції робітничої молоді». Під час огляду експозиції були присутні як педагогічні працівники училища, так і гості-методисти Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти м. Києва: Аврамчук В. А., Бондарєва О. М., Ткаченко С. В., Сніп С. Й.

Експозиція включала в себе декілька розділів:

Ø виставка методичних розробок уроків, позаурочних заходів, доповідей, рекомендацій;

Ø виставка інноваційних проектів училища;

Ø презентація електронних версій уроків виробничого та теоретичного навчання; відеоуроків;

Ø зразки КМЗ предметів та професій, зразки оформлення плануючої документації по предмету та навчальному кабінету;

Ø атестація педпрацівників училища;

Ø виховна та позаурочна робота; робота бібліотеки;

виставка збірників педагогічних напрацювань педагогічних працівників за попередні 5 років.

 

Творчий розвиток педагогічних новацій, виявлення та впровадження інноваційних освітніх та виробничих технологій у навчально-виховний процес було представлено через роботу методичних комісій, голови яких презентували методичні розробки із новітніми формами, методами, засобами навчання і виховання. Своїм досвідом ділилися Саєнко С. В., Присяжнюк А. І., Сидорко О. М., Кваша Н. В., Балан А. В.

Великий інтерес викликав інноваційний проект «Визначення українського будівельника на європейському рівні», який уже декілька років поспіль впроваджується у нашому навчальному закладі. Представники навчально-методичного кабінету із задоволенням висловили свою думку щодо організації експозиції, її презентації та матеріалів представлених на виставці. Своїми враженнями вони поділилися із редактором училищної газети «Читайка» М.В. Кубишта.

Гості училища також мали змогу ознайомитися із матеріально-технічною базою, навчально-виробничим процесом училища, під час якого активно впроваджуються інноваційні технології, педагогічні ідеї, спрямовані на забезпечення якості професійної підготовки й формування активної життєвої позиції робітничої молоді.

 

Зустріч лідерів

Зустріч лідерів

«Лиш той Учитель, хто живе так, як навчає», - відомі слова Г. Сковороди. Адже вчитель – це завжди світило і учень життя, тому що постійно знаходиться в інноваційних пошуках, які допомагають самоосвіті та полегшують, модернізують навчальний процес. Інноваційним здобуткам було приурочене свято міського рівня «Благословенний, вчителю мій, будь!», яке відбулося 9 лютого в затишному залі будинку Учителя. Дійсно, відбулася нетрадиційна зустріч лідерів професійно-технічної освіти.

  Приємним моментом свята, зокрема для нас, стала виборена клопіткою працею нагорода

ШИМКО ТЕТЯНИ МИКОЛАЇВНИ

за особистий внесок у розвиток  освітніх інновацій, досягнуті успіхи у справі навчання майбутніх  кваліфікованих робітників та підготовку учня-переможця міського конкурсу фахової майстерності з професії «Маляр».

 

Вітаємо переможницю та бажаємо подальшого професійного зростання! І хай наступні щирі слова стануть для Вас візитівкою.

 

 

Присвята учителю!

Учителю, що любимо ми Вас, - про це немає мови,

Це зрозуміло й так, як два на два – чудово.

Сьогодні день для нас святковий

Для Вас підібрані слова.

Про те, що Ви, мов мама чи сестра,

Чи мов порадниця, що завжди щира, як з донькою бува.

Отож сьогодні твердимо:

Що вчитель – справжня мама,

Прощає й терпить все.

Від мами хоч секрети мають

А вчителю довіряється усе …

А Ви така тендітна розумієте,

І не раз підставляєте плече,

Кохання учнів часто Ви хворієте

Уклін низенько вчителю за це.

(Автор: Хоменко Наталія)

 

 

Секція старших майстрів

 Секція старших майстрів

11 листопада 2014 року на базі Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну проходила міська методична секція старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва. У ході секції усім учасникам була надана можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою навчального закладу: кабінетами, майстернями, лабораторіями, а також відвідати училищну бібліотеку та актову залу.

Разом з тим, учасники секції відвідали 4 відкриті уроки виробничого навчання та майстер-клас, після обговорення уроків для гостей було продемонстровано позаурочний захід в актовій залі, де отримали задоволення від виступу художньої самодіяльності учнів училища.

Учасники ММС відмітили досить високий рівень організації проведення уроків виробничого навчання та майстер-класу: методичне і матеріально-технічне забезпечення, динаміку використання інформаційно-комунікаційних технологій.

 

 


Сторінка 1 з 3