МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481-32-21, факс (044) 481-47-96

Департаменти (управління)

освіти і науки

обласних та Київської міської

дедержавних адміністрацій

 

Щодо Порядку замовлення,

видачі та обліку документів

про професійно-технічну освіту

 

Відповідно до пункту 13 Порядку замовлення, видачі та обліку документів про професійно-технічну освіту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 2 квітня 2015 року № 387, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2015 за № 426/26871 (далі - Порядок), видача документів про професійно-технічну освіту та додатків до них здійснюється на підставі наказу керівника навчального закладу, сформованого в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Роз'яснюємо, що наказ про відрахування з професійно-технічного навчального закладу, після закінчення навчання учнями та слухачами, видається навчальним закладом та сканується для подальшого його завантаження до ЄДББО. Наказ виданий навчальним закладом містить у собі додатки, що формуються і є невід’ємною частиною наказу з подальшою уніфікацією його та розміщенням в ЄДЕБО (додаток 1).

Повідомляємо, що журнал реєстрації документів про професійно- технічну освіту виданих відповідно до Порядку, ведеться навчальним закладом, формується в ЄДЕБО та роздруковується, для подальшої видачі документів та зберігання у навчальному закладі (додаток 2).      

Разом з тим, повідомляємо, що у зв'язку із затримкою Антимонопольним комітетом процедури закупівлі бланків документів про професійно-технічну освіту фактичне забезпечення професійно-технічний , навчальних , закладів

бланками документів відбуватиметься з 10 липня 2015 року.

Для зниження рівня напруженості серед випускників професійно- технічних навчальних закладів керівникам навчальних закладів необхідно сформувати в ЄДБО довідки про документи про професійно-технічну освіту державного зразка (додаток 3). Наголошуємо, що дана довідка буде діяти лише тимчасово до часу отримання документа про професійно-технічну освіту, але є підставою для працевлаштування або для продовження навчання випускників у вищих навчальних закладах.

Відповідні інструкції щодо створення або завантаження документів у ЄДЕБО будуть розміщенні на офіційному сайті державного підприємства «Інфоресурс».

 

 

Заступник Міністра                         Павло Полянський